6 wskazówek dotyczących załadunku

Lip 22, 2021 Transport

6 wskazówek dotyczących załadunku

Prawidłowe ładowanie ruchomej ciężarówki jest mieszanką mistrzostwa w matematyce, naukach ścisłych, sztuce i tetris. Wynajęcie profesjonalnych przeprowadzek, takich jak Wildcat Movers, aby załadować ciężarówkę, jest zawsze mądrym posunięciem. Jeśli jednak zdecydujesz się wykonać to zadanie samodzielnie, oto kilka wskazówek, dzięki którym Twój Uhaul Load odniesie sukces.

 

Wskazówka 1: Załaduj ciężarówkę na poziomach
Załaduj swoją ciężarówkę na strategicznie zaplanowane poziomy w następujący sposób:

 

Jednym z najczęstszych błędów podczas załadunku ciężarówek w ruchu jest umieszczanie długich mebli (komody, komody, materacy) prostopadle do przodu ciężarówki, a nie równolegle, jak pokazano poniżej.

Wskazówka 2: Przenoszenie zamówienia ładunku na ciężarówkę
Kolejność, w jakiej ładujesz przedmioty do Przeprowadzki, ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia, że ​​Twoje przedmioty pozostaną na swoim miejscu. Zawsze są wyjątki od reguły, ale firma Metrans opracowała następującą procedurę skutecznego załadunku naszych ciężarówek do przeprowadzek.

Pudełka do pierwszego załadunku. Uporządkuj je według podobnego rozmiaru i kształtu, aby zmaksymalizować ładowność ciężarówki.

 

 

Następnie załaduj swoje kwadratowe drewniane meble, w tym komody, szafki nocne, komodę, bufet, szafkę z porcelaną i szafki pod telewizor. Załadowanie tych cięższych mebli za pudłami pomoże zabezpieczyć je podczas transportu.

Za kwadratowymi meblami ładuje materace i sprężyny skrzynkowe. Na podłodze wózka umieścimy ruchomą podkładkę, aby materac i sprężyna skrzyni się nie brudziły. Pomiędzy materacem a skrzynką sprężynową umieszczamy telewizory z płaskim ekranem, szklane blaty lub szklane ramki na zdjęcia. To utrzymuje je w pozycji pionowej podczas usługi jaką jest transport.

Następnie ładujemy zagłówek i podnóżki pionowo za sprężynami skrzynkowymi.

Aby utrzymać w materacach, następnie ładujemy kanapę. Na kanapie kładziemy kanapę lub fotele do góry nogami, aby pasowały jak puzzle.

 

Jeśli jest miejsce na stół jadalny z nogami, załadujemy go jako ostatni. Jeśli miejsca będzie mało, zdejmiemy nogi i załadujemy blat stołu pionowo, aby zaoszczędzić miejsce.

Na tył ciężarówki ładujemy wszelkie inne luźne przedmioty, takie jak rowery, sprzęt fitness, krzesła tarasowe, grill.

Wskazówka 3: Wypożycz dużo padów
Upewnij się, że wypożyczasz dużo podkładek do ochrony mebli w transporcie.

1 podkładka na każdy mały mebel: krzesła do jadalni, szafki nocne.

2 podkładki pod meble średniej wielkości: komoda, kanapa, rozkładany fotel.

3+ Nakładki na duże meble: szafę, komodę, stół jadalny na 8 krzeseł.

Najlepszym sposobem na zminimalizowanie uszkodzeń mebli jest obkurczanie ruchomych podkładek do mebli w domu, zanim zaczniesz się ruszać. Jeśli nie chcesz spędzać czasu na owijaniu podkładek w domu, włóż wszystkie drewniane meble do ciężarówki podczas procesu załadunku.

 

Wskazówka 4: Kup paski, aby zabezpieczyć ładunek
Kup 4 paczki pasów, aby zabezpieczyć ładunek w jadącej ciężarówce. Na pewno będziesz chciał umieścić 1-2 paski na końcu ładunku, aby zabezpieczyć go podczas transportu. Pasy są również bardzo przydatne do mocowania wysokich mebli do ściany wózka jadącego. Musisz użyć pasów, aby bezpiecznie przetransportować swoje meble jak profesjonalna firma przeprowadzkowa organizująca transport Poznań.

Wskazówka 5: Kup nowe pudełka
Posiadanie pudełek do przenoszenia o podobnym kształcie znacznie ułatwi i usprawni ładowanie Twoich przedmiotów. Ograniczy to również ryzyko zawalenia się pudełek i rozbicia znajdujących się w nich przedmiotów.

 

Wskazówka 6: Wynajem wózków
Wypożycz wózek z 2 kółkami do przenoszenia pudeł i kwadratowych przedmiotów oraz wózek do mebli z 4 kółkami, aby pomóc przy dużych ciężkich meblach.

 

marymont

Przezmarymont

Marymont - Część południowo-wschodnia warszawskich Bielan i północna warszawskiego Żoliborza. Warszawa to moje miasto. Tu mieszkam, w Warszawie się wychowałem. O Warszawie pisze.. głównie :P