7 stylów namiotów ślubnych, które musisz znać

Kwi 10, 2021 Rodzina

7 stylów namiotów ślubnych, które musisz znać

Planujesz wyruszyć w plener na wielki dzień? Oto style namiotów weselnych, które musisz znać podczas uroczystości w namiocie.

Miejsca na śluby na świeżym powietrzu są bardzo popularne w miesiącach letnich i nie bez powodu! Pozwalają ci ogarnąć te słodkie słoneczne promienie i gorące temperatury, które są tutaj tylko przez jeden krótki sezon. Wynajem namiotu weselnego to jedyna niezbędna rzecz, której będziesz potrzebować, jeśli wybierasz się na wspaniałe plenerowe uroczystości. Stworzyliśmy ten przewodnik po podstawowych stylach, aby pomóc Ci wybrać odpowiedni dla Ciebie.

Oto podstawowe style namiotów weselnych, które musisz znać.

Namiot ramowy
Namiot ramowy jest prawdopodobnie najpopularniejszym stylem namiotu weselnego. Jego baldachim jest podtrzymywany przez – zgadłeś! – metalowa rama, co oznacza, że ​​można ją rozstawić w każdym terenie. Bez dwóch zdań, jedną z najlepszych cech namiotów ramowych jest to, że nie mają one żadnych słupków środkowych, co oznacza, że ​​nie musisz dekorować żadnej brzydkiej konstrukcji i możesz stworzyć wymarzoną aranżację weselną bez żadnych przeszkód. Jak szukać hal namiotowych?

Namiot masztowy

Namioty typu Pole są również bardzo popularne w świecie ślubów plenerowych. Ponieważ są one podtrzymywane przez słupy (zamiast ramy), będziesz musiał stworzyć wokół nich plan piętra. Ale to nie znaczy, że nie mają swoich przywilejów! Słupy mogą naprawdę przenieść Twój wystrój weselny na wyższy poziom – tworzą efekt spiczastego sufitu, który wygląda super elegancko i może być używany do zawieszania lampek choinkowych, girland i innych drobiazgów. PS Namiot masztowy wymaga odciągów, aby wbić je w ziemię, więc musisz wybrać odpowiednie miejsce!

Namiot namiotowy

Namiot namiotowy jest jak piękne dziecko z namiotu masztowego i namiotu ramowego. Potrzeba ramy tego ostatniego, aby stworzyć spadzisty sufit bez potrzeby stosowania środkowego słupa. Podobnie jak namiot ramowy, można go ustawić w dowolnym terenie, więc nie musisz być zbyt wybredny, jeśli chodzi o miejsce na wesele. Zasadniczo jest to świetna opcja hybrydowa, jeśli nie możesz zdecydować, który z nich najbardziej Ci się podoba.

Rozciągliwy namiot

Jeden z nowszych dostępnych rodzajów wynajmu namiotów ślubnych, namiot elastyczny jest najbardziej wszechstronną opcją. Słupki można konfigurować na wiele różnych sposobów, dzięki czemu można je rozstawić w nietypowych miejscach, np. Na pokładach, w lesie czy na dachu. Elastyczny materiał tworzy eleganckie linie i jest dostępny w różnych kolorach, które można skonfigurować tak, aby uzyskać nowoczesny wygląd lub bardziej rustykalny klimat ślubny  i namiot weselny.

Namiot z płótna żaglowego

Jeśli szukasz wesela w stylu namiotu o bardziej naturalnym wyglądzie, jest to najlepsza opcja dla Ciebie. Wykorzystuje drewniane słupy jako podstawę i baldachim z płótna żaglowego. Tkanina jest znacznie lżejsza niż pokrowiec winylowy (który jest zwykle używany), wpuszczając więcej światła do iz namiotu. Pamiętaj, że ponieważ jest to rdzeń namiotu masztowego, musisz znaleźć miejsce, aby mocno zakotwiczyć go w ziemi.

Przezroczysty namiot

Obejmujesz trend przezroczystych dekoracji ślubnych ? Cóż, ten styl namiotu weselnego będzie na twojej drodze. Wykorzystuje podstawę namiotu z ramą i jest pokryty przezroczystym daszkiem, dzięki czemu czujesz się jak na zewnątrz, nawet pod przykryciem.

Jurta

Dla tych, którzy chcą czegoś zupełnie innego, najlepszym wyborem jest jurta. Są to okrągłe namioty ze ścianami kratowymi, drewnianymi żebrowanymi dachami i pokryciem z tkaniny. Pamiętaj, że są zazwyczaj dość małe, więc najlepiej nadają się na kameralne wesela. Są również świetnymi salonami weselnymi , apartamentami dla nowożeńców i noclegami.

marymont

Przezmarymont

Marymont - Część południowo-wschodnia warszawskich Bielan i północna warszawskiego Żoliborza. Warszawa to moje miasto. Tu mieszkam, w Warszawie się wychowałem. O Warszawie pisze.. głównie :P