Częste problemy ze spłuczkami

Częste problemy ze spłuczkami

Ta strona powinna pomóc w rozwiązaniu najczęstszych problemów związanych z toaletami, ale jeśli nie widzisz odpowiedzi, nie wahaj się skontaktować z nami w celu uzyskania pomocy i porady.

Pamiętaj, że zawsze dobrym zwyczajem jest zamontowanie nowego „Donuta” w ciasno połączonej toalecie, jeśli z jakiegokolwiek powodu wyjmujesz zbiornik. Może to zaoszczędzić wiele bólu serca i frustracji.

Toaleta wypełnia się przez całe wieki.

Jest to zwykle spowodowane małym otworem w membranie zaworu wlotowego i można go łatwo wyleczyć, zakładając nową. Jesteśmy przekonani, że posiadamy największą obecnie dostępną gamę podkładek membranowych, w tym Siamp, Hydroflo, Hushflo, Wisa, Fluidmaster, Torbeck, Wirquin, Univalve, Viva, Geberit, Grohe itp. Jak wygląda naprawa takich spłuczek?

Toaleta się nie spłukuje (SYFONY)

Może to być kilka rzeczy. Najpierw sprawdź, czy uchwyt jest przymocowany do syfonu i faktycznie próbuje go obsługiwać, ponieważ może to być coś tak prostego, jak uchwyt właśnie odłączył się od łącznika syfonu. Jeśli jest przymocowany i działa, najprawdopodobniej przyczyną jest pęknięta lub zużyta membrana syfonu. Możesz kupić zamienną membranę syfonu lub kupić nowy, prawdopodobnie lepszy i nowocześniejszy, łatwy w konserwacji syfon. Syphons Link lub Siphon, czasem warto wiedzieć jak naprawić cieknącą spłuczkę podtynkową.

Przecieki toalet między spłuczką a podstawą toalety

Zwykle występują w przypadku toalet połączonych blisko siebie, w których spłuczka znajduje się na podstawie toalety i jest wodoszczelna za pomocą gumowego pierścienia lub piankowej myjki powszechnie znanej jako „pączek”. Jeśli z jakiegoś powodu naruszyłeś pączek z cysterny i był on montowany przez długi czas, zawsze dobrze jest założyć nowy, ponieważ może to zaoszczędzić wiele godzin frustracji.

Woda nieustannie spływa do muszli klozetowej.

Zwykle jest to spowodowane degradacją lub poparzeniem uszczelki spłukującej zaworu wylotowego, która umożliwia ciągłe przesączanie się wody. Ale zanim weźmiesz to za pewnik, potrzebujesz nowej uszczelki zaworu wylotowego, po prostu upewnij się, że spłuczka nie jest przepełniona, a tym samym nie ucieka przez wewnętrzny przelew. Jeśli wysokość wody jest odpowiednia, musi to być uszczelka. Jeśli potrzebujesz porady, zadzwoń do nas.

marymont

Przezmarymont

Marymont - Część południowo-wschodnia warszawskich Bielan i północna warszawskiego Żoliborza. Warszawa to moje miasto. Tu mieszkam, w Warszawie się wychowałem. O Warszawie pisze.. głównie :P