JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO PRZENIESIENIA BIURA

Mar 20, 2021 Transport

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO PRZENIESIENIA BIURA

Przeniesienie firmy może być trudne i czasochłonne, ale dzięki odpowiedniemu przygotowaniu i planowi przeprowadzki możesz ułatwić to wszystkim zaangażowanym. Patrząc na przeprowadzkę biura w Malezji, ważne jest, aby zacząć organizować przeprowadzkę tak wcześnie, jak to możliwe. W przypadku niektórych firm zbudowanie harmonogramu, który będzie odpowiadał wszystkim, może zająć miesiące.

Przygotuj swoich pracowników

Przeniesienie firmy będzie miało bezpośredni wpływ na Twoich pracowników i pamiętaj, że w zależności od miejsca zamieszkania każdego z pracowników może to wpłynąć na morale i produktywność Twojego zespołu. Poinformuj swój zespół wcześnie, aby pomóc mu się przygotować. Jeśli ich umowy zawierają klauzulę mobilności, skontaktuj się ze swoim zespołem prawnym, aby ustalić, jak wpłynie to na Twoją przeprowadzkę. Jeśli nowa lokalizacja nie jest zbyt daleko od pierwotnego adresu, może się okazać, że większość pracowników jest na tyle zadowolona z przeprowadzki, ale należy spodziewać się oporu niektórych pracowników, dlatego warto rozważyć sporządzenie planu zwolnień dla niektórych pracowników. Spraw, aby Twój zespół czuł się doceniony, zawsze informując go o datach i wszelkich zmianach związanych z planami przeniesienia biura i kiedy ma przyjechać firma https://metrans-wro.pl/. Przypomnij im o wszelkich korzyściach, jakie mogą uzyskać, na przykład o większych biurach, większej liczbie miejsc parkingowych lub lepszych połączeniach komunikacyjnych.

Utwórz oś czasu

Będziesz musiał sporządzić listę wszystkich głównych etapów swojej przeprowadzki. Należy skonsultować się z każdym działem, aby dowiedzieć się, jak może to wpłynąć na ich zespoły i ciągłość korporacyjną. Przyjrzyj się każdemu aspektowi swojej działalności i usługom, z których korzystasz. Jeśli to możliwe, poświęć odpowiednią ilość czasu na nakładanie się nowej umowy najmu. Upewnij się, że usługi internetowe i sieciowe zostały zainstalowane przed przeprowadzką, a konfiguracja układu została zakończona przed przeprowadzką, aby znacznie ułatwić proces jakim jest przeprowadzka firmy.

Skontaktuj się ze swoimi klientami i dostawcami, podając szczegóły
Przypisz zaufanego członka zespołu do kompilacji danych klienta, klienta lub dostawcy. Każdy z nich będzie musiał zostać zaktualizowany o informacje, czy przeniesienie wpłynie na Twoją firmę. Musisz udostępnić swoje dane kontaktowe. Jeśli klientom trudno będzie skontaktować się z nowym adresem i numerami telefonów, mogą przeskoczyć do konkurencji.

Zatrudnij swoje malezyjskie przeprowadzki

W przeciwieństwie do przeprowadzki do domu, nie możesz po prostu poprosić przyjaciół, rodziny, a nawet pracowników o wykonanie tej pracy. Metrans to znana na całym świecie firma zajmująca się przeprowadzkami korporacyjnymi, której zaufały jedne z największych organizacji na świecie. Oferujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb każdej firmy, od małych zespołów po instytucje z listy Fortune 500. Rozumiemy, jak ważna jest ciągłość biznesowa, płynne przejścia i ograniczone przestoje.

marymont

Przezmarymont

Marymont - Część południowo-wschodnia warszawskich Bielan i północna warszawskiego Żoliborza. Warszawa to moje miasto. Tu mieszkam, w Warszawie się wychowałem. O Warszawie pisze.. głównie :P