Mata do kąpieli z mchu

Sie 19, 2022 Dom

Mata do kąpieli z mchu

Jeśli chcesz wprowadzić do swojego domu trochę bujnej roślinności, ale nie masz zielonego kciuka, ten akcesorium łazienkowe może być w sam raz dla siebie.

Do stworzenia maty użyty jest mech chrobotek info: https://interkursy.pl/blog/2022/08/12/mech-chrobotek-reniferowy/. Mata wykonana z 70 kawałków kuli, wyspy i mchu leśnego, ta zielona mata łazienkowa stworzona przez szwajcarską projektantkę praktycznie sama o siebie dba. Po wyjściu z prysznica lub wanny roślina jest odżywiana wodą, która spływa z twojego ciała jako sucha. To codzienne podlewanie oraz poziom wilgoci w większości łazienek stwarzają idealne warunki do utrzymania tego piękna przy życiu i rozwoju.

Genialny kawałek to prosty sposób na dodanie niewielkiego, ale bogatego akcentu zieleni do każdej łazienki. Pomysł polegał na znalezieniu nowego sposobu na umieszczenie twoich roślin w środku

Nie tylko rośliny w doniczkach spokojnie stojące w kącie salonu, ale także żywe rośliny, ewoluujące w domu. Jest relaksujące, przyjemne i miękkie pod stopami i nie wymaga zbytniej opieki. Nawet najbardziej znani zabójcy roślin mogą zaspokoić jego niskie potrzeby w zakresie konserwacji!

marymont

Przezmarymont

Marymont - Część południowo-wschodnia warszawskich Bielan i północna warszawskiego Żoliborza. Warszawa to moje miasto. Tu mieszkam, w Warszawie się wychowałem. O Warszawie pisze.. głównie :P