Oto, co najpierw spakować podczas przeprowadzki

Lis 15, 2020 Transport

Oto, co najpierw spakować podczas przeprowadzki

Najtrudniejszą częścią każdego przedsięwzięcia jest często dopiero rozpoczęcie. Planując, co spakować najpierw podczas przeprowadzki, możesz uniknąć zwlekania i zachować porządek w chaotycznym czasie. Po prostu postępuj zgodnie z tym przewodnikiem, a będziesz zorganizowany, bezstresowy i pełny, zanim się zorientujesz!

Co zrobić najpierw przed zapakowaniem

Zanim będziesz w stanie pomyśleć o tym, co spakować najpierw podczas przeprowadzki, musisz usunąć kilka podstawowych zadań związanych z przeprowadzką. Pozycje na tej liście pomogą Ci zorganizować przeprowadzkę i przygotować się na sukces pakowania.

Uzyskaj ruchomą listę kontrolną
W momencie, gdy wiesz, że się przeprowadzasz, powinieneś pobrać ruchomą listę kontrolną. Mając do wykonania dziesiątki zadań związanych z poruszaniem się, nie chcesz, aby cokolwiek prześlizgnęło się przez szczeliny. Twoja lista kontrolna powinna zawierać harmonogram wszystkich tych zadań, abyś wiedział, na przykład, kiedy zmienić narzędzia, a kiedy zdecydować, co najpierw spakować do przeprowadzki. Na szczęście dla Ciebie przygotowaliśmy już najbardziej epicką ruchomą listę kontrolną w historii list kontrolnych . Pobierz go, klikając przycisk poniżej! Usługi przeprowadzki Wrocław.

Ułatw sobie ruch dzięki naszym darmowym narzędziom do przenoszenia.
Zaczynaj
Weź inwentaryzację
Zanim zastanowisz się, co spakować najpierw podczas przeprowadzki, dobrze jest wziąć ekwipunek i sprawdzić, ile masz rzeczy. Utwórz arkusz kalkulacyjny lub prostą listę wszystkich posiadanych przedmiotów. Następnie podziel go na kategorie. Ile masz zestawów arkuszy? Ile dobrej porcelany? Ile pudełek z ubraniami posezonowymi? Posiadanie tej listy pod ręką pomoże ci dowiedzieć się, co dokładnie powinieneś spakować najpierw podczas przeprowadzki.

Wyczyść swoje rzeczy

Miejmy nadzieję, że podczas inwentaryzacji swoich rzeczy zdałeś sobie sprawę, że masz dużo rzeczy do pozbycia się . Zanim zaczniesz się pakować, poświęć trochę czasu, aby pozbyć się starej lub zniszczonej odzieży, poddaj recyklingowi książki, których już nie przeczytasz, i wrzuć inne przedmioty, które zajmują niepotrzebnie miejsce w Twoim domu. Gdy to zrobisz, będziesz mieć jasny umysł (i dom!) I będziesz gotowy do pakowania.

Zaoszczędź na wypożyczalni samochodów ciężarowych Bezpłatne narzędzia do przenoszenia
Znajdź firmę przeprowadzkową oferującą transport mebli Poznań.
OK, ostatni krok, zanim zdecydujesz, co spakować jako pierwsze podczas przeprowadzki. Twoja firma przeprowadzkowa jest jednym z najważniejszych elementów Twojej przeprowadzki, więc nie odsuwaj się od tego zadania. Aby być odpowiednio przygotowanym do oszacowania w domu, rozpocznij pakowanie po oszacowaniu. Aby zapewnić jak najdokładniejsze oszacowanie, nie chcesz, aby półpakowane pudełka były rozrzucone po całym domu. Znajdź poniżej firmę przeprowadzkową, która odpowiada Twoim potrzebom.

Co spakować najpierw podczas przeprowadzki

Jeśli zaczynasz zwlekać, prawdopodobnie dlatego, że nie możesz zdecydować, co spakować najpierw podczas przeprowadzki. Mając tę ​​listę w ręku, nie będziesz musiał nawet myśleć o tym, co najpierw spakować. Więc idź dalej i zacznij już dziś!

Przedmioty w magazynie
Przechowywane przedmioty powinny być jedną z pierwszych rzeczy, które pakujesz podczas przeprowadzki. Niezależnie od tego, czy są zapakowane w szafce, garażu czy głęboko w garderobie, te przedmioty można łatwo spakować najpierw podczas przenoszenia, ponieważ najprawdopodobniej są już w pudełkach. Po prostu pamiętaj, aby wyjąć rzeczy, pozbyć się tego, czego nie chcesz, i staraj się jak najbardziej skonsolidować pudełka. Im mniej pudełek w dniu wyprowadzki, tym lepiej!

Ubrania poza sezonem

Ubrania poza sezonem można łatwo spakować jako pierwsze podczas przenoszenia, ponieważ podobnie jak przedmioty w magazynie, ubrania poza sezonem mogą już znajdować się w pudełkach . Ponadto te ubrania mogą nie wymagać dostępu przez kilka miesięcy. Pierwszego dnia pakowania możesz śmiało usunąć je z drogi, dając Ci wystarczająco dużo rozpędu, aby poradzić sobie z trudniejszymi częściami domu!

Porcelana i inne rzadko używane potrawy
Istnieje duża szansa, że ​​podczas przeprowadzki nie będziesz organizować eleganckich przyjęć. To sprawia, że ​​cienka porcelana to idealny przedmiot do spakowania jako pierwszy podczas przeprowadzki. Tylko pamiętaj, aby bardzo ostrożnie zapakować te naczynia i wyraźnie oznaczyć pudełka jako delikatne . Kiedy już to zrobisz, możesz chcieć zapakować inne naczynia i naczynia kuchenne, których rzadko używasz. Zawsze możesz spędzić ostatnie kilka tygodni w swoim domu na papierowych talerzach!

Grafika, draperie i ramki do zdjęć
Chociaż draperie mogą być trudne do spakowania, są doskonałym miejscem do rozpoczęcia. Najprawdopodobniej jedynym praktycznym zastosowaniem grafiki i ramek do zdjęć są dekoracje i nie potrzebujesz dekoracji podczas pakowania. Nie wspominając o tym, że łatwo zapomnieć o ich zdemontowaniu, gdy panuje chaos dnia wprowadzenia się. Unikaj zapominania o wieszakach ściennych, nadając tym przedmiotom priorytet przy podejmowaniu decyzji, co zapakować najpierw podczas przeprowadzki.

Wszelkie bibeloty
Bez względu na to, jak bardzo są dla Ciebie wyjątkowi, podczas przeprowadzki musisz najpierw spakować swoje bibeloty. Jeśli zwlekasz z pakowaniem bibelotów, łatwo dać się przytłoczyć w ostatniej chwili tymi małymi kawałkami rozrzuconymi po całym domu. Niezależnie od tego, czy jest to stara pamiątka, czy modna biżuteryjna półka, nadaj tym przedmiotom priorytet, zaczynając pakować.

Dodatkowe ręczniki i pościel
Dodatkowe ręczniki i pościel to idealne rzeczy do spakowania jako pierwsze podczas przeprowadzki. Duży ruch nie jest idealnym momentem na zmianę pościeli lub trzymanie dużego stosu brudnych ręczników. Zamiast tego zaplanuj umycie tych samych kilku naczyń i ręczników kąpielowych, aby koszyk na pranie był pusty i gotowy do wyprowadzki.

Książki
Wybierz kilka książek, które chcesz, aby były łatwo dostępne, a resztę zapakuj jako pierwsze podczas przeprowadzki. Tylko pamiętaj, aby zwrócić wypożyczone książki ich właścicielom, niezależnie od tego, czy są to Twoi znajomi, czy biblioteka. Nie chcesz być odpowiedzialny za te książki, jeśli zostaną zgubione podczas przeprowadzki!

Decyzja, co zapakować najpierw podczas przeprowadzki, może wydawać się onieśmielająca, ale z niewielką pomocą okaże się, że nie jest to zbyt trudne, gdy już wiesz, od czego zacząć.

Co spakowałeś jako pierwszy podczas przeprowadzki? Czy coś przeoczyliśmy? Dajcie nam znać w komentarzach poniżej!

marymont

Przezmarymont

Marymont - Część południowo-wschodnia warszawskich Bielan i północna warszawskiego Żoliborza. Warszawa to moje miasto. Tu mieszkam, w Warszawie się wychowałem. O Warszawie pisze.. głównie :P